Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Languages
ka: ენები

en: File system path
ka: ფაილური სისტემის გზა

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
