Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Update
kk: Жанарту

en: Languages
kk: Тілдер

en: File system path
kk: Файлдық жүйе жолы

en: Publish
kk: Жариялау
