Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Insert
tr: Ekle

en: Update
tr: Güncelle

en: Languages
tr: Diller

en: Product
tr: Ürün

en: File system path
tr: Dosya sistemi yolu

en: Publish
tr: Yayınla
