Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Update
ur: تجدید

en: Languages
ur: زبانیں
