Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Languages
bo: སྐད་རིགས
