Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
