Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
