Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز
