Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2-rc1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Node ID
vi: ID node

en: Insert
vi: Chèn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Product
vi: Sản phẩm

en: File system path
vi: Đường dẫn hệ thống tập tin

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Display ID
vi: Mã số bộ trình bày
