Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Insert
hr: Umetni

en: Update
hr: Osvježi

en: Languages
hr: Jezici

en: Product
hr: Proizvod

en: File system path
hr: Putanja datotečnog sustava

en: Publish
hr: Objavi
