Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Update
hu: Frissítés

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Product
hu: Termék

en: File system path
hu: Fájlrendszer könyvtára

en: Publish
hu: Közzététel

en: Advanced configuration
hu: Haladó beállítások

en: View ID
hu: Nézet azonosító
