Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3-rc1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Language
de: Sprache

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Settings
de: Einstellungen

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Insert
de: Einfügen

en: Update
de: Aktualisieren

en: Languages
de: Sprachen

en: Product
de: Produkt

en: File system path
de: Dateisystem-Pfad

en: Publish
de: Veröffentlichen

en: Advanced configuration
de: Erweiterte Konfiguration

en: Display ID
de: Kennung anzeigen

en: View ID
de: ID anzeigen

en: Missing @type.
de: @type fehlt.
