Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3-rc1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Insert
fr: Insérer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Languages
fr: Langues

en: Product
fr: Produit

en: File system path
fr: Chemin du dossier de stockage

en: Publish
fr: Publier

en: Advanced configuration
fr: Configuration avancée
