Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3-rc1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Language
id: Bahasa

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Node ID
id: ID Node

en: Update
id: Perbarui

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Product
id: Produk

en: File system path
id: Lokasi sistem file

en: Publish
id: Tampilkan
