Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3-rc1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Languages
oc: Lengas

en: Product
oc: Produit

en: File system path
oc: Camin del dorsièr d'emmagazinatge

en: Publish
oc: Publicar
