Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3-rc1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Languages
si: භාෂා
