Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Languages
sr: Језици
