Integrate with OECD GlobalRecalls API (1.0.3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ
