Published State Indicator (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: States
pt: Estados

en: Font size
pt: Tamanho da fonte

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: About
pt: Sobre

en: No link
pt: Sem link

en: Primary color
pt: Cores primárias

en: Uses
pt: Usos

en: Workflows
pt: Fluxos de trabalho

en: Customization
pt: Customização

en: Link label to the referenced entity
pt: Linkar rótulo para a entidade referenciada

en: Link to the referenced entity
pt: Link para a entidade referenciada
