Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (105 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: URL
hu: Webcím

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Participant
hu: Résztvevő

en: Mail
hu: Levél

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: The subject of the message.
hu: Az üzenet tárgya

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Private messages
hu: Személyes üzenetek

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Preview message
hu: Üzenet előnézete

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Recipient
hu: Címzett

en: Sent
hu: Elküldve

en: Send to
hu: Címzett

en: Private message
hu: Személyes üzenet

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Messages
hu: Üzenetek

en: You
hu: Te

en: you
hu: Te

en: Changed
hu: Módosítva

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Participants
hu: Résztvevők

en: Thread
hu: Szál

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Are you sure you want to delete this message?
hu: Ez az üzenet biztosan törölhető?

en: Offset
hu: Eltolás

en: Unblock
hu: Feloldás

en: for
hu: mire vonatkozóan

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap

en: Message subject
hu: Üzenet témája

en: (No subject)
hu: (Nincs cím)

en: No messages available.
hu: Nincs elérhető üzenet.

en: Created year + month
hu: Létrehozás éve és hónapja

en: Created year
hu: Létrehozás éve

en: Created month
hu: Létrehozás hónapja

en: Created day
hu: Létrehozás napja

en: Created week
hu: Létrehozás hete

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: View conversation
hu: Beszélgetés megtekintése

en: Conversation
hu: Beszélgetés

en: Inform the user about new messages on login
hu: Értesítse a felhasználót az új üzenetekről belépéskor

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
hu: Ez a lehetőség biztonságosan kikapcsolható, ha az „Új üzenet jelzése” blokk van használatban helyette.

en: Delete message
hu: Üzenet törlése

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
hu: @author felhasználó blokkolva a további üzenetküldéstől.

en: Unblock author
hu: Szerző blokkolásának feloldása

en: Block author
hu: Író blokkolása

en: Allows users to block other users from sending them messages.
hu: Lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy blokkolják mások üzeneteit.

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
hu: Szálon belül megjelenített üzenetek száma egy oldalon.

en: Delete this message for all users?
hu: Minden felhasználónál legyen törölve ez az üzenet?

en: Tick the box to delete the message for all users.
hu: A jelölőnégyzetet bejelölve az üzenet minden felhasználónál törlésre kerül.

en: Message has been deleted for all users.
hu: Az üzenet minden felhasználónál törlésre került.

en: Message has been deleted.
hu: Az üzenet törlése megtörtént.

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: The body of the message.
hu: Az üzenet törzse.

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma

en: Show preview button on compose form
hu: Mutassa az előnézet nyomógombot a szerkesztő oldalon

en: If checked, displays a preview button when sending new messages.
hu: Bekapcsolva megjelenik egy előnézet nyomógomb új üzenet küldésekor.

en: Token browser
hu: Vezérjel böngésző

en: Select text format for private messages
hu: Szövegforma kiválasztása a személyes üzenetekhez

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: The unique ID of the message.
hu: Az üzenet egyedi azonosítója.

en: Thread ID
hu: Szálazonosító

en: The author of the message.
hu: Az üzenet szerzője.

en: You can not block yourself.
hu: Önmagát senki sem zárolhatja.

en: The following users do not exist: @invalid.
hu: A következő felhasználók nem léteznek: @invalid.

en: You are either not allowed to block these users or the users do not exist.
hu: Ezeket a felhasználókat vagy nem lehet zárolni, vagy a felhasználók nem léteznek.

en: Recipient of the message.
hu: Az üzenet címzettje.

en: Asc
hu: Növ

en: Send this user a private message
hu: Személyes üzenet küldése a felhasználónak

en: Master
hu: Mester

en: Date in the form of CCYYMMDD.
hu: A dátum ÉÉÉÉHHNN formátumban.

en: Date in the form of YYYYMM.
hu: A dátum ÉÉÉÉHH formátumban.

en: Date in the form of YYYY.
hu: A dátum ÉÉÉÉ formátumban.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
hu: A dátum HH formátumban (01–12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
hu: A dátum NN formátumban (01–31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
hu: A dátum WW formátumban (01–53).

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
hu: Az adatok címke alapú gyorsítótárazása. A gyorsítótár mindaddig megmarad, amíg bármely kapcsolódó gyorsítótár címke érvényes.

en: Page 2
hu: 2. oldal

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Changed year + month
hu: Megváltozott év és hónap

en: Changed year
hu: Megváltozott év

en: Changed month
hu: Megváltozott hónap

en: Changed day
hu: Megváltozott nap

en: Changed week
hu: Megváltozott hét
