Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: URL
sq: Adresa URL

en: Created
sq: Krijuar

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës

en: (No subject)
sq: (Pa subjekt)
