Private Conversation (8.x-0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Links
te: లంకెలు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Display
te: చూపు

en: Mail
te: మెయిల్

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Send
te: పంపించు

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: (No subject)
te: (విషయం లేదు)

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Changed date
te: మార్చిన తేదీ
