Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever

en: Display
ast: Pantalla

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Date created
ast: Data de creación
