Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (72 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Display
ca: Visualització

en: Mail
ca: Correu

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Private messages
ca: Missatges privats

en: Inbox
ca: Rebuts

en: Preview message
ca: Visualització prèvia

en: Send
ca: Enviar

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Sent
ca: Enviat

en: Send to
ca: Enviar a

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Message count
ca: Missatges

en: Messages
ca: Missatges

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: Apply
ca: Aplica

en: Thread
ca: Fil

en: Restore
ca: Restaura

en: Are you sure you want to delete this message?
ca: Esteu segur que voleu eliminar aquest missatge?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Message subject
ca: Assumpte del missatge

en: (No subject)
ca: (Sense assumpte)

en: No messages available.
ca: No hi ha missatges disponibles.

en: Created year + month
ca: Any + mes de creació

en: Created year
ca: Any de creació

en: Created month
ca: Mes de creació

en: Created day
ca: Dia de creació

en: Created week
ca: Setmana de creació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Delete message
ca: Esborra missatge

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
ca: @author ha estat blocat perquè no us pugui enviar més missatges.

en: Block author
ca: Bloca l'autor

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Delete this message for all users?
ca: Esborrar aquest missatge per a tots els usuaris?

en: Tick the box to delete the message for all users.
ca: Marqueu la casella per esborrar el missatge per a tots els usuaris.

en: Message has been deleted for all users.
ca: El missatge ha estat esborrat per a tots els usuaris.

en: Message has been deleted.
ca: El missatge ha estat esborrat.

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Master
ca: Mestre

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ca: Data en el format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
ca: Data en el format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
ca: Data en el format YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
ca: Data en el format MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
ca: Data en el format DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
ca: Data en el format WW (01 - 53).

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
ca: Emmagatzemament de dades en memòria cau basat en etiqueta. La memòria cau persistirà fins s'invalidin les etiquetes de memòria cau relacionades.

en: Changed year + month
ca: Any canviat + mes

en: Changed year
ca: Any canviat

en: Changed month
ca: S'ha canviat el mes

en: Changed day
ca: S'ha canviat el dia

en: Changed week
ca: S'ha canviat la setmana
