Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (37 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Links
cy: Dolenni

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Display
cy: Dangos

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: The subject of the message.
cy: Pwnc y neges.

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Send
cy: Anfon

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Send to
cy: Gyrru at

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: Updated date
cy: Dyddiad wedi ei ddiweddaru

en: Date created
cy: Dyddiad crëwyd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Thread
cy: Llinyn

en: Offset
cy: Ongli

en: (No subject)
cy: (Dim testun)

en: Created year + month
cy: Blwyddyn + mis y cafodd ei greu

en: Created year
cy: Cafodd ei greu yn blwyddyn

en: Created month
cy: Cafodd ei greu ar fis

en: Created day
cy: Cafodd ei greu ar ddydd

en: Created week
cy: Cafodd ei greu yn wythnos

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Date changed
cy: Dyddiad newidwyd
