Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Mail
eu: Posta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: The subject of the message.
eu: Mezuaren gaia

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Private messages
eu: Mezu pribatuak

en: Preview message
eu: Mezuaren aurrebista

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Messages
eu: Mezuak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Thread
eu: Haria

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Message subject
eu: Mezuaren gaia

en: (No subject)
eu: (Gairik ez)

en: Created year
eu: Sortze-urtea

en: Created month
eu: Sortze-hilabetea

en: Created day
eu: Sortze-eguna

en: Created week
eu: Sortze-astea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka
