Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Display
lv: Ekrāns

en: Mail
lv: Pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Preview message
lv: Vēstules priekšskatījums

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Thread
lv: Pavediens

en: Offset
lv: Atkāpe

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas

en: Message subject
lv: Vēstules temats

en: (No subject)
lv: (Nav temata)

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums
