Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
