Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
