Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
