Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (69 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Links
sk: Odkazy

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Display
sk: Zobraziť

en: Mail
sk: Pošta

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Private messages
sk: Súkromné správy

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: Preview message
sk: Prehliadnuť správu

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Sent
sk: Poslať

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Private message
sk: Súkromná správa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Messages
sk: Správy

en: You
sk: Vy

en: you
sk: vy

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Participants
sk: Účastníci

en: Thread
sk: Vlákno

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Are you sure you want to delete this message?
sk: Naozaj chcete túto správu vymazať?

en: Offset
sk: Ofset

en: Unblock
sk: Odblokovať

en: Message subject
sk: Predmet správy

en: (No subject)
sk: (bez predmetu)

en: No messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy.

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Inform the user about new messages on login
sk: Informovať používateľa o nových správach pri prihlásení

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
sk: Táto voľba môže byť bezpečne vypnutá, ak je namiesto toho použitý blok "Indikácia novej správy".

en: Delete message
sk: Odstrániť správu

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
sk: Používateľ @author bol zablokovaný, aby Vám neodosielal žiadne ďalšie správy.

en: Unblock author
sk: Odblokovať autora

en: Block author
sk: Blokovať autora

en: Allows users to block other users from sending them messages.
sk: Umožňuje používateľom zablokovať iných používateľov, aby im neodosielali správy.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
sk: Na jednej stránke vlákna sa nezobrazí viac správ ako je tento počet.

en: Delete this message for all users?
sk: Vymazať túto správu všetkým používateľom?

en: Tick the box to delete the message for all users.
sk: Zaškrtnite túto položku pre vymazanie správy všetkým používateľom.

en: Message has been deleted for all users.
sk: Správa bola vymazaná všetkým používateľom.

en: Message has been deleted.
sk: Správa bola vymazaná.

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne
