Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Display
sl: Prikaz

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Send
sl: Pošlji

en: Sent
sl: Poslano

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: (No subject)
sl: (brez naslova)
