Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Links
gu: કડીઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Send
gu: મોકલો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
