Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Changed date
ht: Chanje dat

en: Asc
ht: Mont
