Private Conversation (8.x-0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Display
km: បង្ហាញ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: (No subject)
km: (គ្មាន​ប្រធាន​បទ)

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។
