Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Display
ar: العرض

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: The subject of the message.
ar: موضوع الرسالة.

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Send
ar: أرسل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Send to
ar: ارسل إلى

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Messages
ar: الرسائل

en: Changed
ar: تم التغير

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: Restore
ar: استرجاع

en: Offset
ar: الإزاحة

en: (No subject)
ar: (لا موضوع)

en: - All -
ar: - الكل -

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
