Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Display
et: Kuva

en: Mail
et: E-post

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Recipient
et: Adressaat

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Messages
et: Sõnumid

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Apply
et: Rakenda

en: Thread
et: Lõim

en: Restore
et: Taastamine

en: Offset
et: Nihe

en: (No subject)
et: (ilma teemata)

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: Tag based caching of data. Caches will persist until any related cache tags are invalidated.
et: Tag-i põhine andmete puhverdamine. Vahemälu säilib kuni kõik kõik seotud vahemälu märgised on kehtetuks muutunud.

en: Changed year + month
et: Muudetud aasta ja kuu

en: Changed year
et: Muudetud aasta

en: Changed month
et: Muudetud kuu

en: Changed day
et: Muudetud päev

en: Changed week
et: Muudetud nädal
