Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Private messages
kn: ವೈಯಕ್ತಿಕ ಸಂದೇಶಗಳು

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Conversation
kn: ಸಂಭಾಷಣೆ
