Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (89 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Mail
lt: Paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Private messages
lt: Privačios žinutės

en: Inbox
lt: Gauta

en: Preview message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Private message
lt: Privati žinutė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Messages
lt: Žinutės

en: You
lt: Jūs

en: you
lt: jūsų

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Are you sure you want to delete this message?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žinutę?

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: (No subject)
lt: (be temos)

en: No messages available.
lt: Nėra žinučių

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Inform the user about new messages on login
lt: Informuoti narius apie naujas žinutes kai jis prisijunge

en: This option can safely be disabled if the "New message indication" block is used instead.
lt: Ši galimybė gali būt išjungta jei naudojamas "Naujos žinutės" blokas

en: Delete message
lt: Pašalinti žinutę

en: @author has been blocked from sending you any further messages.
lt: @author užblokuotas

en: Unblock author
lt: Atblokuoti autorių

en: Block author
lt: Blokuoti autorių

en: Allows users to block other users from sending them messages.
lt: Suteikia galimybę blokuoti kitus nariu, tam kad negauti iš jų žinučių.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Notify users of new private messages by default
lt: Įspėti narį apie naują žinutę

en: Threads will not show more than this number of messages on a single page.
lt: Daugiau temų nebus rodomą puslapyje.

en: Delete this message for all users?
lt: Pašalinti šią žinutę visiems nariams?

en: Tick the box to delete the message for all users.
lt: Pažymėkite čia jei norite pašalinti žinutę visiems nariams.

en: Message has been deleted for all users.
lt: Žinutė buvo pašalinta.

en: Message has been deleted.
lt: Žinutė buvo pašalinta.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The body of the message.
lt: Žinutės turinys.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Show preview button on compose form
lt: Rodyti peržiūrėjimo mygtuką kūrimo formoje

en: If checked, displays a preview button when sending new messages.
lt: Jei pažymėta kai siunčiama nauja žinutė bus rodomas peržiūrėjimo mygtukas.

en: Display "Send this user a message" links for themself
lt: Rodyti "Siųsti šiam nariai žinutę" nuorodą sau

en: If enabled, each users sees that link on their own profile, comments and similiar places.
lt: Jei įjungta kiekvienas narys matys nurodą savo profilio, komentarų ir pan. vietose.

en: Display link on the selected content types
lt: Rodyti nuorodą pasirinktuose turinio tipuose

en: Select which content types should display a link to send a private message to the author. By default, the link is not displayed below teasers.
lt: Pasirinkite kuriose turinio tipuose bus rodoma nuorodą siųsti privačią žinutę autoriui. Paprastai nuorodos rodomos žemiau santraukos.

en: Also display a link to send a private message to the authors of the comments of the selected content types.
lt: Taip pat rodyti nuorodą komentaruose.

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
lt: Įveskite gavėją, atskirdami kelis gavėjus kableliais.

en: Token browser
lt: Token naršyklė

en: Failed to send a message to !recipients. Contact your site administrator.
lt: Nepavyko išsiųsti žinutės !recipients. Susiekite su svetainės administratoriais.

en: Select text format for private messages
lt: Pasirinkti privačios žinutės teksto formatą.

en: Allows to choose the text format when sending private messages. Otherwise, the default is used.
lt: Leidžia nariams pasirinkti žinutės teksto formatą.

en: You have disabled private message sending and receiving.
lt: Jūs išjungėte privačių žinučių gavimą ir siuntimą.

en: Send author a message
lt: Parašyti autoriui žinutę

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: The unique ID of the message.
lt: Unikalus žinutės ID

en: Thread ID
lt: Temos ID

en: The author of the message.
lt: Žinutės autorius.

en: You can not block yourself.
lt: Savęs blokuoti negalima.

en: The following users do not exist: @invalid.
lt: Šie nariai neegzistuoja: @invalid.

en: You are either not allowed to block these users or the users do not exist.
lt: Jums negalima blokuoti šių narių arba jie neegzistuoja.

en: Send this user a private message
lt: Siųsti šiam nariui privačią žinute
