Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
