Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
