Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Preview
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Created
bs: Kreiran

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Preview message
bs: Pregled poruke

en: Send
bs: Pošalji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Messages
bs: Poruke

en: Apply
bs: Primjeni

en: Thread
bs: Niz

en: (No subject)
bs: (Bez naslova)
