Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Preview
fy: Foarbyld
