Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
