Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Mail
hy: Փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: (No subject)
hy: (առանց թեմայի)

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
