Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: (No subject)
mg: (Tsisy lohahevitra)
