Private Conversation (8.x-0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Created
nn: Laga

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: (No subject)
nn: (Ingen tittel)

en: - All -
nn: - Alle -
