Private Conversation (8.x-0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Links
ur: لنکس

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Preview
ur: جائزہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: (No subject)
ur: (بلا عنوان)

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
