Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Node ID
bg: Номер

en: Text
bg: Текст

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Apply
bg: Търси
