Paragraphs Table of Contents (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Text
bs: Tekst

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
